BAKIM MONTAJ VE TAMİR SERVİSİ

BALGAT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİKlima yapısı içerisinde yer alan filtrelerin pislik ve tozlarla kaplanması sebebiyle klimanızdan gelen kirli hava yüzünden sağlığınızla alakalı problemler yaşamanız mümkün olacaktır. Bu durumla birlikte filtrelerin ve serpantinlerin tıkanıklığından dolayı yeteri kadar ısıtma ya da soğutma işlevini tam olarak yapamayan klimalar devamlı bir şekilde çalışmaktadır. Balgat Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizi sizler de tercih ederek bu tür sorunlardan kurtulabilir ve hem klima bakım hem de klima onarım işlemlerini değerlendirebilirsiniz.

Bu konuda pek çok kişinin merak ettiği uygulamalar söz konusudur. Klima servis hizmeti içerisinde hangi aşamaları gerçekleştirdiğimizi de siz müşterilerimize aktarabiliriz. Balgat Demirdöküm klima servisi hizmetimiz dahilinde ilk olarak klimalar için uygun olan temizleme ilaçlarıyla ve basınçlı suyla temizlik aşamasını gerçekleştirmekteyiz. Arıza giderilmesi için gerekli uygulamaları sağlamamızın yanı sıra drenaj hattının ve tavasını temizliğini de gerçekleştirebiliyoruz.

Bütün bağlantıların kontrolleri, hava filtrelerinin temizlikleri, estetik görünüm açısından kontrolleri ve eğer eksikse gaz dolumu aşamalarını eksiksiz şekilde sunmaktayız. Montaj demontaj işlemlerimizde de bilinçli, deneyimli ve profesyonel nitelikli elemanlarımızdan destek almaktayız. Balgat Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizi gerçekleştirirken ihtiyaç olması halinde gaz dolumu işlemlerini de gerçekleştirebiliyoruz. Klima taşıma, bakım ya da onarım gibi işlemlerinin gerçekleştirildiği klimalar düzenli olarak çalışmakta, uzun ömürlü kullanım sunmakta, daha düşük elektrik harcadığı görülmekte ve hiçbir sebep yokken bir anda arıza yaparak sizi mağdur etmediği belirtilebilir.

Dayanılmaz yaz sıcakları ile baş etmenin en pratik yolu olan klimaların periyodik bakımlarının aksatılmaması verimlerinin devamı açısından çok önemlidir. Bu alanda Balgat Demirdöküm klima servisi cihazlarınızı pratik bir şekilde profesyonele ekipleri ile bakımlarını yapmaktadır. Hava filtresinin bakımının 15 günde bir yapılması gereklidir. Bunun herkes tarafından rahat bir şekilde yapılması mümkündür. Ancak hava akımını destekleyen filtresinin temizlenmesi, gaz dolumu, küçük çaptaki arızaların giderilmesi ise tamamen profesyonel ekiplere bırakılması gereken başlıklar arasında yer almaktadır.

Periyodik bakımlar sırasında evaparatör ve kondaserin temizlikleri, R-22 gazının kontrolü, akım- voltaj değerlerinin kontrolü, eksik gaz şarjı, soket temizliği, drenaj tavasının demişliği ve fan pervanelerinin temizliği tek tek yapılmaktadır. Her defasında yapılan bakım ile cihaz yenilenecek ve sıfır ürün kalitesi ile yüksek verim sağlayacaktır. Profesyonel olarak hizmetler sunan Balgat Demirdöküm klima servisi klima bakımından klima onarımına kadar cihazınız ile ilgili tüm teknik destek hizmetlerinde kaliteli çalışmalar yürütmektedir.

Her hizmet talebiniz anında karşılık bulacaktır. Klima taşıma, arızaların giderilmesi gibi tüm alanlarda Balgat Demirdöküm klima servisi cihazınızın sıfır ürün kalitesinde performans sunmasını sağlayacaktır. Montaj alanında da dikkatli olunmalıdır. Montajın yapılacağı duvar sert olmalıdır. Ve toz, yağmur gibi olumsuzluklara her iki ünitenin de maruz kalmaması gereklidir. Bu nedenle profesyonel teknik destek gerekli olmakta ve sağlanan profesyonellik ile cihazınız uzun ömürlü olabilecektir.

BALGAT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir