BAKIM MONTAJ TAMİR SERVİSİ

BATIKENT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİKlima kullanımlarında belirli detaylar söz konusudur. Günler aşırı sıcak olmaz fakat aşırı nemli olursa klimanızı nem alma modunu seçerek çalıştırmanız son derece önemli bir konudur. Batıkent Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizde de bu gibi tavsiyeleri sizlerle paylaşabiliyoruz.

Klimanızın önünde mobilya ya da perde olmamasına da kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede klimanızın hava çıkışını da önlememiş olursunuz ve daha sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Klima bakım ve klima onarım ihtiyaçlarınızda da firmamıza ulaşarak hizmet talep etmeniz mümkündür.

Ayrıca klimanızın filtrelerinin de düzenli bir şekilde temizlenmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi bir durumda filtrelerde birikmiş olan toz parçacıklarının çeşitli hastalıklara sebebiyet vermesi söz konusu olacaktır. Aynı şekilde gece uyurken de klimalarınızın altında yatmamanız gerekir. Böyle bir durumda üşütebilir ve ortamda bulunan nemin kurumasına sebebiyet verebilirsiniz. Bu gibi ayrıntılara kesinlikle dikkat etmeniz gerekir. Batıkent Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunarken arıza giderilmesi konularına da gerekli özeni göstermekteyiz. Belirli konularda fayda sağlayacak ipuçlarını sizlere sunabiliyoruz.

Tüm bunların yanı sıra klima tercih ederken kesinlikle dikkat edilmesi gereken ayrıntılar söz konusudur. Pek çok insan hem ofisine hem de evine klima tercih ederken yanlış seçimler yaptığı görülmektedir. Bundan dolayı klimalardan istediği ve beklediği gibi üstün performanslarda verim elde etme konusunda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Batıkent Demirdöküm klima servisi hizmetlerimiz dahilinde sizlere uzun ömürlü bir kullanım için hizmet sunmaktayız.

Konutlarda ve işyerlerinde kullanılan klimaların özellikleri arasında farklı seçenekler ve çeşitler olabilmektedir. Split klimalar duvara monte edilen seçenekler olmakta ve oldukça geniş alanlarda verimli çalışabilmektedir.

Ancak daha kalabalık işyerlerinde salon tipinde daha endüstriyel ürünler kullanılmaktadır. Bu alanda farklı modelleri ile Demirdöküm marka klimalarınızı Batıkent Demirdöküm klima servisi hizmetlerinden faydalanarak çok daha uzun yıllar yüksek performansta kullanabilirsiniz.

Montajdan başlayarak sağlanan kalite ile cihazların ömrünün uzaması mümkün olacaktır. Montaj demontaj hizmetlerinde ihtiyacınız olduğu her an çağrılarınıza cevaplar verebilen Batıkent Demirdöküm klima servisi klima bakımı, onarımı dâhil tüm kategorilerde hizmetler sunmaktadır.

Montaj sırasında dikkat edilmesi gereken konular arasında montaj yerinin doğru bir şekilde belirlenmesi, doğru bakır boru ve drenaj tesisatının kullanılması, doğru arındırma ve vakumlama çalışmalarının yapılması gereklidir. Özellikle doğru soğutkan şarjı, uygun voltaj, çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller de montajın doğru bir şekilde tamamlanması için yapılmalıdır.

Bakım alanında klimalarının tıkanan filtreleri hem bütçenizi, hem de sağlığınızı tehdit edecektir. Bu alanda sunulan ayrıntılı temizlik hizmetleri ile Batıkent Demirdöküm klima servisi cihazınızın ömrünü uzatacak ve performansının tam olarak ortaya çıkarılmasını sağlayacaktır.

Özellikle tıkanan kanallar sonrasında cihazınızın aynı performansı sunma adına daha fazla enerji harcayacak ve bu çaba da doğrudan faturalarınıza yansıyacaktır. Faturalarınızdaki fiyat artışının periyodik bakımlarla önüne geçebilir aynı zamanda sağlığınızın bozulmaması adına da çok önemli tedbirler alabilirsiniz.

BATIKENT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir