TAMİR BAKIM VE MONTAJ SERVİSİ

ETİMESGUT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİKlima cihazları, bir iç bir de dış üniteden meydana gelmektedir. Bundan dolayı tercih edilen klimaların önünde perde ya da mobilya olmaması hava çıkışını kapatmaması açısından önem içerdiği gibi aynı zamanda dış üniteleri de sinekten, tozdan ve güneşten de korumanız gerekecektir. Etimesgut Demirdöküm klima servisi hizmetlerimiz dahilinde bu konuda gerekli tavsiyeleri sunmaktayız. Bunların dışında klima ürünlerinizin toz tutucu filtrelerinin de düzenli bir şekilde temizlenmesi son derece önemli ve gereklidir.

Bu doğrultuda sağlığınız bakımından zarar verebilecek bir bilgi ise, özellikle yaz aylarında klimaların yönünü tam olarak yattığınız yere doğru bir şekilde ayarlamanızdan kaynaklanabilir. Bu doğrultuda kas tutulmaları yaşanabileceği gibi yaz aylarında da üşütmeniz söz konusu olabiliyor. Etimesgut Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Klima bakım ve klima onarım işlemlerimizin yanı sıra montaj demontaj işlemlerimizden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca arıza giderilmesini sağlayan teknolojik gelişmeleri de firmamızdan talep edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra klima ürünü hakkında yer alan bilgileri de değerlendirmeniz gerekir. Yarar sağlayabileceğiniz bilgilerden bir diğeri de, düşük ısı değerleri ve yüksek fanda çalıştırmanız yerine yüksek sıcaklıklarda çok daha düşük ya da orta fan hızında çalıştırarak kullanmanızın daha kaliteli bir şekilde soğutma ve ısıtma gerçekleştirmesinden ibarettir. Etimesgut Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizi  sizler de değerlendirerek çözüm elde edebilir ve bu gibi ayrıntılardan faydalanabilirsiniz.

Montajdan bakım ve onarıma kadar farklı hizmetler altında kaliteli ve titiz çalışmalar sunan Etimesgut Demirdöküm klima servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Verimli çalışan klimalar için her yıl yaptırmanız gereken bakımlarınız için A’dan Z’ye ayrıntılı bakım çalışmaları sunulmaktadır. Özellikle tıkanan filtreler sağlığınızı ve cebinizi tehdit edecektir. Bu alanda sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek için periyodik bakımlar oldukça önemlidir.

Montaj alanında da profesyonel çalışmalar sunan Etimesgut Demirdöküm klima servisi hizmetlerinden yararlanabilir ve en doğru şekilde montajı yapılan klimanız çok daha yüksek performans ile çalışabilecektir.

Montaj demontaj hizmetleri de sunulmakta ve klima taşınması durumlarında sağlanan profesyonellik ile klimanız yeni yerinde de sıfır ürün kalitesinde performans açığa çıkaracaktır. Klimanızdan en yüksek verimi alabilmek için ilk etapta kullanacağınız mekâna en uygun klima çeşitlerinin seçilmesi gereklidir. Bunun içinde firmamız teknik destek vermekte ve sunulan bilgilerle başlayan çalışmalarımız klima bakımı, montajı ve onarımı başlıkları altında da kaliteli bir şekilde devam etmektedir.

Klimalarınızın çalışma şeklini çok iyi bir şekilde takip etmelisiniz. Oluşan arızalarda anında müdahale sağlanırsa oluşması muhtemel arızalarında önüne geçilebilecektir.

Bu alanda Etimesgut Demirdöküm klima servisi profesyonel kadrosu ile çalışmalar sunmaktadır. Cihazınız gürültülü çalışıyor, su damlatıyor, soğuk ya da sıcak hava üflemiyorsa onarım hizmetlerinden faydalanılabilir. Ve firmamız bu alanda çözüm merkezi olarak hizmetler sunacak, en kısa süre içerisinde problemin çözümü sağlanabilecektir.

ETİMESGUT DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir