Demirdöküm klimalarınızı periyodik bakımdan geçirmeniz ile hem sağlığınız açısından hem klimanızın performansı açısından doğru bir işlem yapmış olursunuz.

Klima bakımlarında özellikle filtrenizin temizlenmesi ile hava yoluyla bulaşan “lejyoner” gibi hastalıklara yakalanma riskiniz oldukça düşer. Klimanızın performansı ise ilk günkü haline döner.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi tüm demirdöküm klimalarınızın arıza tamirini, genel bakımını yapmakla beraber taşınma durumlarında klima montaj hizmeti de sunmaktadır.

demirdokum-klima-ankara

Klimanız eskisi kadar iyi soğutmuyor mu? Dijital ekranı mı bozuldu? Üflediği hava sıcak mı geliyor?

Yukarıdaki tüm bu sorunlar ve dahası için Ankara Demirdöküm Klima Servisi aramanız yeterli olacaktır. Klimanızla ilgili tüm sıkıntıları köklü geçmişimizden gelen tecrübemiz ile çözmekteyiz.

Ankara Dermirdöküm Klima Servisi tüm klima arızalarınızda ve periyodik bakımlarında en etkili ve profesyonel şirkettir. Tüm gün boyunca hizmet sunan firmamız haftanın her günü açıktır.

Unutmayın! Senede 2 kez yapılan periyodik klima bakımları hem sağlığınızı korur hem de enerji tasarrufu sağlar.

 

Demirdöküm klimanızın tüm bakımlarını eksiksiz yapacak bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Demirdöküm Carrier Klima Servisi Sunduğu yüksek standartlarda kaliteli hizmet ile müşterilerini her zaman memnun etmektedir.

 

İşinde profesyonel ekibimizle ve köklü geçmişimizden gelen deneyimlerimizle Demirdöküm klima tamiri, klima bakımı, klima montajı işlerini özveriyle yapmaktayız.

 

Klimanızın senede 2 kez yapılması gereken bakımlar ileride oluşabilecek büyük bi arızayı önceden farketip maliyet açısından cok daha uygun bir şekilde düzeltmenize yardımcı olur.

 

Ayrıca bakım sırasında temizlenen filtreler sayesinde odanıza kirli ve bakterili hava girişi engellenmiş olacaktır.

 

Klimanızın Performansı artacağı gibi ve yakıt tüketimi oldukça azalacaktır.

 

Demirdöküm Klimalarınızdaki tüm sorunlar için bizi arayınız.