BAKIM MONTAJ VE TAMİR SERVİSİ

KIZILAY DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİKlimaların bakım işlemlerine gereken özeni göstermek gerekir. Ürünlerin ısı transfer yüzeylerinde ortaya çıkan kirlenme, tozlanma ya da tahribatlar cihazınızın performansında da düşüklüğe neden olacaktır. Aynı şekilde cihaz içerisinde yer alan soğutucu gazların işletme basıncı üzerinde mevsimlere göre düzeltme yapılması gerektiği gerçeğini unutmamak gerekir. Bu sebepten dolayı klima ürünlerine senede 2 defa klima bakım ve klima onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi son derece önemli bir detaydır. Kızılay Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizin içerisinde ve inceliklerinde bu gibi ayrıntıların da gereken öneme sahip olmasına dikkat etmekteyiz.

Klima ürünlerinizden en ideal verimi düşük maliyetler ile almanız için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yaşam kalitenizi artıran klima modellerinizi güzel günlerinizde kullanmanız için firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz. Kızılay Demirdöküm klima servisi hizmetlerimiz için teknik servis desteğini siz müşterilerimize sunmaktayız. Montaj demontaj işlemlerini de profesyonel kadromuz aracılığıyla sunduğumuzu belirtmemiz mümkün olacaktır. Uzun yıllar itibariyle sektör genelinde yer alan firmamız, teknik servis adı altında profesyonel ve kurumsal bir hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra klima montaj işlemlerinin son derece önemli ve gerekli bir faktör olduğunu da unutmamak gerekir. Ürünlerinizin yanlış şekilde yapılan montaj işleri pek çok soruna ve rahatsızlığa sebep olacağını da kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Kızılay Demirdöküm klima servisi hizmetlerimizden sizler de faydalanarak hem doğru, hem verimli, hem ideal, hem de başarılı sonuçlanan bir hizmet elde etmeniz mümkün olacaktır.
İklimlendirme görevi ile bulunduğu her mekânda ferah havalar sunan klimalarınız için Kızılay Demirdöküm klima servisi montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

Montaj alanında duvarın sert olması, cihazın iyi havalandırılan yerlerde olması, drenaj hattının montajında doğru yer seçimi ayrıca cihazın yerden yüksekliğinin göz seviyesinden fazla olması da gereklidir. Özellikle cihazın monte edileceği alanda gaz kaçağı olmadığından emin olunmalıdır.

İç ve dış ünitenin doğru bir şekilde montajı önemlidir. Bunun yanında klima taşımak içinde hizmetleri bulunan Kızılay Demirdöküm klima servisi her alanda kaliteli hizmetler ve çözümler sunmaktadır. Bakım özellikle klimalarda yılda bir kez en az yapılmalıdır.

Tıkanan filtreler hastalık oluşturabilir. Hatta enerji sarfiyatını çok fazla artırabilir. Kabaran faturalarınızı düşürmek için klimalarınızın bakımını ihmal etmemeniz gereklidir.

Bakım olarak kendi başınıza yapabileceğiniz filtre temizlikleri bulunsa da gaz dolumu ve komple bakım detayları arasında farklı bölümlerin de tek tek temizlenmesi gereklidir. Bu alanda arızalar tespit edilebilir. Bunlarda ilerlemeden tamir edilirse, cihazınızın kullanım ömrü çok daha fazla uzayacaktır.

Arızaların giderilmesinde çözüm merkezi olarak hizmetler sunan Kızılay Demirdöküm klima servisi montaj ve demontaj hizmetleri de vermektedir. Bu hizmetler ile klimaların sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışması mümkün olacaktır. Montaj kısmında doğru yerlerin belirlenmesi, bakım kısmında estetik görünümlerin dahi kontrol edilmesi, arızaların onarılmasında da orijinal parça kullanılması performans anlamında sıfır ürün kalitesi sağlayacaktır.

 

 

KIZILAY DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir