2019-11-18

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

Her Türlü Alternatif Onarım Demirdöküm Klima Servisinde
 
Ankara Demirdöküm klima servisi hizmetlerini sunarak siz değerli müşterilerimize bu gibi alternatifleri sağlamaktayız. Ayrıca klimalar, iç ve dış alanlarda değişen hava koşullarına maruz kalan ürünlerdir. Bu sebepten dolayı klima ürünlerinin ısı transfer yüzeylerinde ortaya çıkan krozyon ve kirlenme durumları, klimaların performansında da düşüşe sebebiyet vermektedir.
 
Ayrıca klima ürünlerinin içerisinde yer alan soğutucu freon gazının işletme basınç değerinin de mevsimlere göre ayarlanması gerekecektir. Bu sebepten dolayı klima ürünlerine 1 yıl içerisinde 2 defa bakım uygulanması son derece önemli bir detaydır.
 
Periyodik bakım uygulamaları yapılmayan ürünlerde ortaya çıkabilecek problemlere de değinmek gerekir. Ankara Demirdöküm Klima Servisi olarak arıza giderilmesi konusunda da profesyonel aşamalar gerçekleştirmekteyiz.
 
Periyodik bakımların öneminden dolayı klima ürünlerine yılda 2 defa bakım uygulanması son derece gerekli bir konudur. Periyodik bakım işlemleri uygulanmayan klimalarda meydana gelecek sorunları da kesinlikle bilmek ve bu doğrultuda işlem yapılması gerekir.
 
Örnek olarak montaj ve demontaj uygulamalarının gerektirdiği bazı detaylar ve gereklilikler söz konusudur. Yani yerine getirilmesi gerekir.
İdeal Çözümler Demirdöküm Klima Servislerindedir
 
Ankara Demirdöküm servisi hizmetimizin tüm gerekliliklerini yerine getirerek siz değerli müşterilerimize ideal bir çözüm imkanı yaratmaktayız. Klima taşıma işlemlerimizin yanı sıra klimalarınızın gaz dolum işlemlerini de sağlamaktayız.
 
Ayrıca siz değerli müşterilerimize hizmet sunarken emniyet donanımlarının fonksiyonlarını da kontrol etmekteyiz. Bu fonksiyonların elektriksel bağlantılarını da kontrol ederek uygulamalarımızı tamamlamaktayız. Dış ünitelerdeki uygulamalarımızın yanı sıra iç ünitelerde de gerekli işlemleri sergilemekteyiz.
 
İlk olarak cihazlarınızın filtre temizliğini gerçekleştirerek olası bir gaz kaçağına karşı kontrol yapmaktayız. Aynı şekilde cihazın iç temizliği de gerçekleştirilmektedir. Elektrik besleme bağlantılarının kontrolünü yaparak iletişim kablolarının, fanların, elektronik kartların, genleşme vanasının, sezicilerin, elektriksel bağlantıların da kontrolünü gerçekleştirmekteyiz.
 
Ayrıca Ankara Demirdöküm Servisi hizmetlerimiz içerisinde yer alan bakır boru hattı uygulamalarımızda da dikkat ettiğimiz belirli kontroller mevcuttur. Bunlardan biri, boru izolasyonlarının kontrol aşamasıdır. Diğeri ise gaz kaçağı kontrol aşamasıdır.
 
Ankara Demirdöküm Klima Servisi, Demirdöküm klimalara dair sertifikalı teknisyenleri ve orijinal Demirdöküm yedek parçaları ile gerekli müdahaleyi anında yapan Ankaralıların her daim ulaşabileceği bir servis olarak öne çıkmaktadır.
En Eski Ve Köklü Markalardandır Demirdöküm
 
Yıllarım emektar markası Demirdöküm, dünden bugüne insanların ihtiyaçlarını çok iyi anlamış ve ona göre tasarımları ile yardımcı olmuştur. Klimaları ile geniş bir kitleye hitap eden Demirdöküm’ün geniş bir servis ağı bulunmaktadır. Demirdöküm’ün Ankara’daki her alana yayılmış uzman servisi ise Demirdöküm Klima Servisi olarak her daim ulaşılabilir. Ankara’nın her ilçe ve semtinde hizmet vermekteyiz.
 
Hizmet kalitesinde sınır tanımayan Ankara Demirdöküm Klima Servisi firmamız yerinde arıza tespiti ile klima arızalarınızı anında ortadan kaldırıyor.
 
Klimalar yazları sıcaktan bunaldığımızda kışları ise üşüdüğümüzde bizim en büyük yardımcı cihazlarımızdır. Klimalar uzaktan kumandaları ile kolaylıkla kontrol edilebilirler. Cihazda bulunan yaz ve kış modları ile dilediğiniz ayarda hava sirkülasyonu sağlayabilirsiniz. Demirdöküm klimanıza gerekli bakımları yaptırarak talimatlara uygun bir şekilde çalıştırmanız gerekir.
 
Ayrıca kılavuzunda yazan şekilde rutin temizliğinin yapılması unutulmamalıdır. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi arızanın ne zaman geleceği belli olmamaktadır. Her türlü tedbir alınmış olsa bile ani bir arıza ile karşılaşabilirsiniz. Demirdöküm markasının tüm klima modellerine hâkim olan Ankara Demirdöküm Klima Servisi teknisyenlerimiz bu gibi arızalar karşısında her an yanınızdadır.
 
Klimalarda ortaya çıkabilecek birçok arıza bulunabilir. Ayrıca klimalar düzgün bakımları yapılmaz ise sağlığınızı da tehdit edebilir. Sağlığınızı etkileyecek olan virüs ve bakteri üretimi diğer adı ile klima hastalığı dikkat edilmesi gereken bir konudur.
Bakısız Klima Sağlığınızı Tehdit Eder
 
Klima içerisinde zaman içinde yuvalanan bu canlılar çoğalırlar ve ailenizin sağlığını tehlikeye atarlar. Klima hastalığı diye halk arasında tabir edilen hastalığın temel sebebi işte bu canlılardır. Bakım yapılmadığı takdirde klimanın içerisinden geçen hava miktarı da azalacaktır. Bu anlamda klimanız istediğiniz verimde çalışmayacaktır. Koku oluşumu ise klimalarda ortaya çıkan ve en çok şikâyet aldığımız konulardan birisidir.
 
Ankara Demirdöküm Klima Servisi olarak klimanıza rutin bakımları yapıyoruz. Bu rutin bakımlar ile herhangi bir koku sorunu yaşamayacaksınız. Klima drenaj sistemindeki tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Sonradan daha ciddi sorunlar çıkmaması için bu kontrolleri yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.
 
Klima kompresörü yüksek basınçta çalıştığından eğer bakımı yapılmazsa uzun vadede ömrünü hızlı bir şekilde tüketecektir. Demirdöküm Klima Servisi olarak Ankara’nın her yerine hizmet götürmekteyiz. Garantili ve ekonomik bakım istediğinizde doğru numara Ankara Demirdöküm Klima Servisi olacaktır.
 
 
 
 
 
Demirdöküm Klimalar günlük yaşamımızda konfor ve sağlık sunan cihazlar olmakta ve iklimlendirme görevleri ile sıcak- nemli hava yerine çok daha ferah ve temiz hava sağlamaktadır. Bu alanda sunulan konforun devamı için mutlaka profesyonel teknik ekiplerden yardım alınması gereklidir. Kaliteli çalışma sistemi, alanında uzman ve deneyimli teknik kadrosu ile Ankara Demirdöküm klima servisi sorunsuz hizmetler sunmaktadır. Genel olarak klimaların montajından bakım ve onarım çalışmalarına kadar her alanda mükemmel hizmetler verilmektedir. Hizmet talebi çağrı merkezine düştüğü andan itibaren sonuçlandırılması için çalışmalar başlatılmakta ve sonuç olarak her ihtiyacınızı birebir karşılayacak özelliklerde çözümler üretilmektedir.
 
Montaj aşamasında iki ünite olarak montajı yapılacak olan cihazlarınızın bazı özelliklere dikkat edilerek montajının tamamlanması gereklidir. İlk aşama montaj yerinin belirlenmesi olmakta ve sağlam duvarlar seçilmelidir. En önemli kriterler arasında doğru bakır boru ve drenaj tesisatı yer almakta, dikkat edilen bu özellikler çalışma verimi ve güvenliği üzerinde etkili olacaktır. Bunun yanında doğru arındırma ve vakumlama çalışmalarının yapılması da önemlidir.
 
Vakumlama yani hava boşaltma işlemi montaj sonrasında yapılmazsa cihazınızın ömrü azalır ve performans olarak çok daha düşük verim ortaya çıkarır. Bu nedenle Ankara Demirdöküm klima servisi montaj esnasında çok titiz çalışmalar içerisinde olmakta ve verimi etkileyecek tüm adımlar tek tek kontrol edilmektedir. Doğru soğutkan şarjı önemli olmakta ve uygun voltaj ayarlanması aşaması da dikkat edilmesi gereken montaj özellikleri arasında yer almaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılmalı ve çalıştırıldığında alınan verilerin katalog değerleri ile karşılaştırıldığında uyumlu olması gereklidir.
 
Klima bakımında ise bireysel olarak yapılabilecek bazı noktalar bulunuyor. Bunlar arasında hava filtresinin bakımı yer almaktadır. 15 günde bir temizlenmesi gereken bu kısım içerisinde hava sirkülasyonu sağlanmakta ve tıkanıklık oluşursa pis hava ortama geri pompalanmaktadır. Musluk altına tutularak temizlenebileceği gibi elektrik süpürgesi ile de temizlenebilir. Ancak güneşte kurutulmamalıdır.
 
Bunların yanında yıllık olarak iki kez yapılması gereken periyodik bakımlarda bulunmaktadır. Profesyonel ve tecrübeli ekipleri ile Ankara Demirdöküm klima servisi A’dan Z’ye komple bakım yapmakta ve her parçayı tek tek elden geçirmektedir. Bu alanda yapılan temizlikler arasında evaparatör ve kondaserin ısı eşanşörleri bulunmakta ve bunların yanında R-22 gazının kontrolü yapılmaktadır. Oran düşük ise gaz dolumu yapılabiliyor. Elektrik tesisatı, soket bağlantıları, drenaj hattı, fan pervaneleri, eksik gaz şarjı da kontrol edilmektedir.
 
Bu sayede klimalarınızın çok daha verimli çalışacak ve çok daha uzun ömürlü olabilecektir. Zamanında yapılmayan bakımlar arızalara neden olabilir. Arızaların giderilmesinde de Ankara Demirdöküm klima servisi çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır. Yedek parça ihtiyaçlarında orijinal seçenekler tercih edilmekte ve cihazın yüksek performansta çalışması için önünde engel olabilecek herhangi bir olumsuzluğa fırsat verilmemektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetler sunulmakta ve sorunsuz çalışmalar ortaya konularak klimalarınızın performansında süreklilik ortaya çıkarılmaktadır.