2020-05-29

Ankara Demirdöküm Klima Montajı

Klima nakil ,montaj demontaj işlemlerini de itina ve büyük titizlikle gerçekleştiren Ankara Demirdöküm Klima Servisi bünyesinde bulundurduğu profesyonel teknik elemanları ile ister montaj , isterse demontaj işleminiz olsun , sizlere en ekonomin işlemi sunmak için hazır beklemektedir…Klima montajı tecrübe ister,yanlış montaj yaptıracağınız klimadan verim alamazsınız..Öncelikle doğru yerin tespiti çok önemlidir…Takılacak ortamın cephesi, güneş alma durumu , boru mesafesi de öncelikle hesaplanması gereken işlemlerdir…Unutmayın,doğru montaj işlemi yapılan klimalarınız en yüksek verimle çalışacaktır….Bazı durumlarda da klimanızın sökülmesi gerekebilir…Demirdöküm klima servisi olarak demontaj işleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz…Servisimizi arayarak randevu kaydı yetkili elemanımızdan adres kaydı yaptırabilirsiniz…
 
Klima montaj işlemi yapılacak alan önceden keşfedilir. Meydana gelebilecek problemler için  tedbir alır ve kullanıcılara seçenekler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kullanıcılara ön bilgiler de verilmiş olur. Bunun yanında tüketicinin sağlığı ve konforu açısından montajın nereye yapılacağına da karar verilmiş olur. Engeller, montaj yeri ve yapılması gerekenler belirlenir.
 
Montaj yeri belirlenmesi
Doğru bakır boru ve akaçlama (drenaj) tesisatı
Doğru arındırma ve vakumlama
Doğru soğutkan şarj
Uygun voltaj
Çalışma öncesi gerekli kontroller
Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileri ile tüketici kontrolü
 
Doğru ve eksiksiz montaj yapılan klimalar, tüketicilerimize uzun ömürlü kullanımlar sunmaktadır. Alanında uzman ekiplerle çalışmanız sizin sağlığınız için ve klimanızın uzun ömürlü, güvenli olması için  önemlidir.